Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
jejuuu komuś podoba się moje opowiadanie !!! :D
K o c h a m ! A n o n i m ! S o r r y ! K i e d y. N e k s t ?
haha :D następny za 3-4 dni jak będą jakieś komentarze ;)
L O V E ! Coś wyczuwam że czytałaś Dangera :D
Tak czytałam Dangera <3 cudoo <3
AAAAAA !!! MKHBADKHDBAL fajny !
dzięki :D
Blog nowy. Fajny. Czekam na następny rozdział. Ten rozdział dupy nie urywam. Najlepszy nie jest. Czytałam lepsze blogi.
Blog fajny ale ci się nie podoba. Ok. Ważne są dla mnie wszystkie opiniee. :)
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
OdpowiedzUsuńjejuuu komuś podoba się moje opowiadanie !!! :D
UsuńK o c h a m ! A n o n i m ! S o r r y ! K i e d y. N e k s t ?
OdpowiedzUsuńhaha :D następny za 3-4 dni jak będą jakieś komentarze ;)
UsuńL O V E ! Coś wyczuwam że czytałaś Dangera :D
OdpowiedzUsuńTak czytałam Dangera <3 cudoo <3
UsuńAAAAAA !!! MKHBADKHDBAL fajny !
OdpowiedzUsuńdzięki :D
UsuńBlog nowy. Fajny. Czekam na następny rozdział. Ten rozdział dupy nie urywam. Najlepszy nie jest. Czytałam lepsze blogi.
OdpowiedzUsuńBlog fajny ale ci się nie podoba. Ok. Ważne są dla mnie wszystkie opiniee. :)
Usuń